Kdo jsme

BoneCkar.comse zabývá zájezdy minibusy
se sportovně relaxační tematikou. Založil ji v roce 2008 Borek Neckař, neboť se mu přestaly líbit jednodenní autobusové zájezdy, které si musíte zajistit poměrně dopředu na určité datum a brzkou hodinu odjezdu. Podle nás je velký zájezd nepružný
a vyžaduje od vás spoustu neefektivně vynaloženého (čili ztraceného) času.     
My se naopak snažíme reagovat na objednávky výjezdů pružně, což nám přepravní kapacita max. 8 osob  u našich  minibusů dovoluje, a jsme schopni uskutečnit výjezd s vámi do dvou dnů od prvního vzájemného kontaktu.
Specializujeme se převážně na dvě oblasti.
V zimě na lyžování v Rakousku, a celoročně na Termálparky a pohoří Roháče na Slovensku. 

A velice rádi bychom vás zavezli tam, kde si myslíme, že je na co se podívat a při tom také relaxovat, anebo si příjemně zasportovat, či nakoupit. 

A, jelikož vás hromadné autobusové zájezdy nutí vstávat brzy v noci a dostavit se na předem stanovené místo, dovolujeme si vám nabídnout

Zájezdy s odjezdem od vás z domu v rozumnou ranní hodinu.

   V naší nabídce naleznete :

 "Jednodenní lyžování v Rakouských Alpách ve středisku                                  STUHLECK"

  Zájezd minibusem pro 6-7 osob se svozem z domu. Čas odjezdu,stanovený na 5:30 hodin ráno, vychází z našich zkušeností a zaručuje nám být před 9 na svazích Stuhlecku.

 

 "Jednodenní zájezd do termálních lázní na Slovensku"

   Od roku 2010 jezdíme také do termálů na Slovensku
ve VEL'KÉM MEDERI anebo Bešeňové.
 "TERMÁLPARK "CORVINUS" VEL'KÝ MEDER" anebo"GINOPARADISE Bešeňová" stojí za tu (minimálně) jednodenní návštěvu.

  "Vysokohorská turistika pro každého"

  Pro milovníky hor je v nabídce třídenní zájezd do Západních Tater (ROHÁČŮ), do obce Zuberec s jednodenním výletem okolo Roháčského vodopádu a horských jezer pod dvoutisícovými vrcholky. Druhý den navštívíme také Muzeum Oravskej dediny.A na zpáteční cestě se zastavíme v termálparku "GINO PARADISE" v obci Bešeňová. A to s průvodcem, který se o vás všestraně postará.

  A celoročně vám nabízíme i výjezdy "Za nákupy do Polského Těšína", kde navštívíme kromě tržiště i místní supermarkety a butiky v historickém centru, kde vás zajisté příjemně překvapí nízké ceny potravin a spotřebního zboží. Polsko, to dnes již nejsou pouze trhy, ale dá se tam koupit mnohem levněji než u nás téměř vše. 

   A jelikož vypravujeme pro každou skupinku jeden minibus, můžeme si dovolit pro vás individuálně přijet a stejně tak vás potom rozvézt domů. Což jistě po celodením lyžování, či koupání a slunění oceníte, o nákupech z Polska ani nemluvě.

   Zájezd minibus je mnohem pružnější a řidič-průvodce je tu v podstatě jen pro vás.

   Jestliže si tedy chcete vyzkoušet ráno v klidu vstát, počkat si na svůj minibus a být na svazích STUHLECKU nebo v TERMÁLPARKUpřípadně na nákupech v Cieszyně ve stejnou dobu jako "účastníci velkého zájezdu", kontaktujte nás.